Hakkımızda

Haliç Yelken Kulübü gönüllülük ilkesi ile alanında uzman kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu, deniz sporları kültürünü geliştirmeyi ve insanları su sporları ile tanıştırıp yapmalarını amaçlayan spor kulübüdür.

Haliç Yelken Kulübü yüzme, yelken, kano, kürek, sörf, dalış, rafting gibi deniz sporları branşlarında uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ile denizcilik sektörüne gönül vermiş profosyonel kişiler tarafından kuruldu.

Tecrübeli eğitmenler ve uzman personel ekibi ile her yaş insana denizcilik eğitimi ve yüzme, yelken, kano, kürek, sörf, dalış, rafting gibi deniz sporları branşlarını Haliç Yelken Kulübü olarak kendi bünyesinde düzenlediği bu eğitimler çerçevesinde ücretsiz ve profosyonelce eğitim hizmeti verir.

Haliç Yelken Kulübüne katılan üyelerimizi sadece su sporları ile tanıştırıp bilgili sporcu olmalarını değil aynı zamanda denizcilik alanında bilinçli olmaları için meteroloji, ilk yardım seyir teknolojik cihazlar gibi konularda da eğitiyoruz.

Her yıl nisan ayında başlayıp yaz boyunca sürekli aktif deniz üstü eğitimler vermekte olup, kış aylarında kapalı tesislerde deniz eğitimlerine yıl boyunca aktif olarak devem etmektedir.

Haliç Yelken Kulübü deniz sporlarını her yaş insana ücretsiz yapmalarını olanak sağlamakta olup bunu daha çok insana hizmet vermek için duyurmayı hedeflemektedir.

Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız!


Yukarıya Çık